Milenyum Endüstri ve Havacılık Gereçleri, 2000 yılında Eskişehir'de kurulmuştur. Firmamız; Su Arıtma Sistemleri ile Endüstri ve Havacılık Gereçleri olarak su ve havacılık gibi iki farklı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Milenyum Endüstri ve Havacılık Gereçleri: Askeri ve ticari uçaklara mahsus gövde ve motor yedek parçaları, ham ve sarf malzeme, makina aksam ve parçaları ile endüstriyel ve NDT kimyasalları ithalatı konularında uluslararası arenadaki bir çok firma ile çalışmaktadır. Ayrıca  Enviro Tech International, Inc. , A. T. Juniper, Infinitex gibi pek çok firmanın Türkiye’deki tek temsilcisidir. Diğer temsilciliklerimiz ile ilgili detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.


Milenyum Su Arıtma Sistemleri: Konusunda dünya lideri Culligan firmasının bölge bayisidir.  Ana faaliyetlerimiz; Filtrasyon Yumuşatma, Reverse Osmosis, Dezenfeksiyon ve İçme Suyu Arıtma Sistemleri, Sarf  Malzemeleri, Kontrol Ekipmanları ve Yedek Parça temini, Atık Su Arıtma Tesisleri, Proje, Montaj, Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmetleri olup arıtma konusunda ayrıca pek çok tanınmış markalar ile de çalışmaktayız.
EKOTANK Su Depolama Sistemleri: 300 litreden 300.000 litreye kadar 30 ayrı model ile 2008 yılında Eskişehir piyasasına giren EKOTANK Su Depolama Sistemlerinin Bölge distribütörüyüz. Eskişehir, Afyon, Kütahya ve Bilecik bölgelerinde bayilikler vererek bu alandaki faaliyetlerimizi en kısa zamanda yaygınlaştırmayı hedeflemekteyiz.


Misyonumuz: Toplumsal sorumluluk bilinci ve iş ahlakıyla, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına kaliteli, bilimsel ve ekonomik çözümler geliştirmektir.
Vizyonumuz: Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda lider bir kuruluş olarak, üstün hizmet ve kalite anlayışıyla akla ilk gelen isim olmaktır.

Eskişehir Su Arıtma, Milenyum Su Arıtma, Eskişehir Arıtma Cihazı, Su Arıtma, Eskişehir Yumuşatma, Eskişehir Su, İçme Suyu Arıtma, Sağlıklı Su, En sağlıklı Su, Su Arıtma EskişehirHİZMETLER